Thank you!
We will contact you shortly
LVIV HACKATHON
22-24 листопада, Offline у Львові & OnlineЛокація буде повідомлена підтвердженим учасникам.
Реєструйтесь командою або індивідуально до 20 листопада включно!
Hardware for Recovery
Бо віримо, що інноваційні рішення стануть ключем в процесі відновлення країни.
Працювати над hardware рішенням завжди великий виклик. Під час хакатону ми надамо платформу для обміну досвідом, навчання у найкращих експертів екосистеми та менторства з лідерами індустрії.
Окрім цього допоможемо побудувати життєздатну бізнес-модель, навчимо пітчити рішення та познайомимо вас з технологічними компаніями, які готові купувати інноваційні hardware-рішення.
Енергетична стійкість
Власний челендж
Медичні технології
Робототехніка
Розробіть стійкі та екологічні енергетичні системи для забезпечення безперебійного постачання електроенергії в кризових ситуаціях, зосереджуючись на відновлюваних джерелах енергії та децентралізованих мережах.
Запропонуйте будь-яке інше рішення, що відповідає критичним потребам післявоєнного відновлення України, зосереджуючись на будь-якому аспекті відбудови, стійкості чи підтримки громад. Це може бути робототехніка, рішення для агріфуд сфери тощо.
Створіть рішення для реабілітації та інклюзивності, аби підтримати фізичне відновлення та соціальну реінтеграцію постраждалих від війни.
Запропонуйте автономні або дистанційно керовані роботизовані рішення, які можуть вирішувати широкий спектр проблем, пов'язаних з післявоєнним відновленням. Ваші розробки можуть стосуватися таких сфер, як будівництво, сільське господарство, логістика чи екологія.
Компанії-виробники технологічних рішень
Технологічні стартапи
Команди з власними рішеннями
Ви маєте налагоджене виробництво технологічних продуктів та шукаєте нові напрямки їх застосування. Ваша компанія прагне вдосконалити рішення відповідно до актуальних викликів ринку та шукає співпраці з експертами для розширення функціоналу своїх продуктів.
Ваша команда розробила hardware рішення, яке вже пройшло початкове тестування та має потенціал для широкого застосування. Ви шукаєте можливості для масштабування, реалізації пілотних проєктів та залучення партнерів для виведення рішення на ринок.
Ви вже маєте досвід роботи з hardware та маєте ідею продукту або перший прототип. Ви шукаєте експертну підтримку та ресурси для переходу від ідеї або прототипу до готового продукту.
Важливо: хакатон буде відбуватись офлайн, тож мінімум два представники із команди мають бути фізично присутніми на локації та презентувати рішення перед журі.
3 місце
2 місце
1 місце
Український фонд стартапів також надає переможцям по $25 000 на використання хмарних сервісів AWS.
Заповнюєте анкету для участі в хакатоні (один представник від команди реєструє всіх учасників). Дедлайн 20 листопада включно.Отримуєте лист з підтвердженням реєстрації та інструкціями учасників (протягом 3-5 робочих днів).Отримуєте доступ до Slack-чату, де наша команда буде ділитись важливими оновленнями та організаційними деталями.Зустрічаємось на локації 22 листопада, знайомимось та починаємо роботу.
3 день
24 листопада
2 день
23 листопада
9:00⠀ Реєстрація та ранкова кава10:00 Репетиція презентацій11:00 Робота в командах13:00 Обід14:30 Фінал | Презентація рішень17:30 Визначення переможців & голосування18:00 Оголошення переможців18:30 Закриття події & нетворкінг
9:00⠀Реєстрація та ранкова кава10:00 Воркшоп: Бренд & full-stack маркетинг для хардверних рішень11:30 Кава брейк12:00 Воркшоп: Дослідження та шлях до клієнта13:30 Обід14:00 - 16:00 Менторські зустрічі14:30 - 18:30 Робота в командах16:30 - 18:30 Менторські зустрічі18:30 Вечеря19:30 Воркшоп: Як пітчити ваш продукт?21:30 Checkpoint #2
15:00 Реєстрація16:00 Відкриття хакатону, презентація кейсів17:00 Перерва17:30 Воркшоп: Як створити бізнес-модель для хардверного продукту?18:45 Робота над завданнями19:00 Вечеря20:00 Checkpoint #1
1 день
22 листопада
Олена Шершун
Олесь Добосевич
Євген Коваленко
Тарас Барщовський
Юрій-Володимир Блавт
Юлія Попик
Оксана Крикун
Юрій Лук'янчук
Любомир Демків
Дмитро Софина
Андрій Балик
Євген Риженко
Олена Покальчук
Іван Петренко
Михайло Васеловський
Ірина Легкобит
Ярослав Ярославський
Антон Худолєй
Віктор Терлецький
Валентин Українець
Оксана Приходько
Ярослав Лисак
Анастасія Городнова
Марія Романова
Асоційована Партнерка в Civitta
Очільник Факультету прикладних наук УКУ
Старший науковий співробітник КПІ ім. Ігоря Сікорського
Засновниця проєкту ProManagement, співзасновниця LVCA Consulting
Доцент кафедри комп'ютерних наук Луцького національного технічного університету
Директор Robotics & Advanced Automation в SoftServe
Засновник та CEO MetaliX, Forbes NEXT 250
Партнер в Civitta, співзасновник Challenger Accelerator
Бренд-менеджерка Petcube
Керівник та засновник R&D Center Winstars.AI
Product Manager в SoftServe
Керівник дидактики ДП Фесто
Маркетинг-стратегиня, співзасновниця The Digital State
Керуючий партнер фонду Angel One Fund
Засновник BSBR.team
Співзасновниця & CFO DEUS ROBOTICS Inc.
Інвестор та підприємецьРадник з бізнес-розвитку PLATMA
Керівник відділу силової електроніки в R&D, KNESS
Представник напряму Сервіс KNESS
Проєктний координатор Noosphere Engineering School
Менеджер офісу управління проєктами KNESS
CEO Neverdark
Керівник відділу підбору, адаптації та навчання KNESS
СЕО Radar Tech
Що таке хакатон?
Хакатон — подія, під час якої стартапери, інноватори, спеціалісти з IT та суміжних галузей командно працюють над вирішенням наданих завдань. У випадку з Hardware for Recovery Lviv Hackathon — працюють над hardware-рішеннями, що допоможуть Україні у відновленні. Під час хакатону з командами будуть працювати ментори та експерти, аби надавати спеціалізовану підтримку.
Скільки коштує участь у хакатоні?
Пишіть нам на пошту:moc.retsulchcetvivl%40notakcah