Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваучерні програми для виробників ОПК — це фінансова підтримка для оборонних компаній з місцевого бюджету Львова. Створення Програм ініціювала команда IRON Lviv Tech Cluster та реалізувала ініціативу у співпраці з Львівською міською радою
виділили з місцевого бюджету Львова
54
ваучери отримали оборонні компанії
35
виробників отримали фінансову підтримку
мільйонів гривень виділили з місцевого бюджету Львова
ваучери отримали оборонні компанії Львівської громади
компаній отримали фінансову підтримку
Яка підтримка доступна?
актуальні ваучерні програми підтримки у Львівські МТГ
Деталі
перед поданням на програми підтримки переконайтесь у відповідності вимогам
Ваучер на проєкти подвійного призначення
Програма відбувається на конкурсній основі та дає можливість виробникам мілітарі продуктів отримати кошти на закупівлю обладнання, комплектуючих чи оплату праці.
Ваучер для виробників БПЛА та іншого обладнання
Важливим фактором є підтвердження попередньої співпраці з військовими та потреба в цьому продукті на фронті не залежно від того, чи він кодифікований. Вартість згодом компенсовує міськрада.
Ваучер на інноваційну розробку
Скористатись можуть підприємці, які мають технологічний рівень готовності Brave1 від 6 до 9. Програма має авансовий платіж на 2 мільйони гривень. Її ціль — профінансувати створення нового інноваційного продукту чи покращення вже наявної розробки.
Деталі
перед поданням на програми переконайтесь у відповідності вимогам
Підготовка документів:
Необхідно подати пакет документів для конкурсної комісії у закритому конверті. Він повинен містити комерційну пропозицію для товару (рахунок, скриншот товару тощо), який планується придбати за ваучерні кошти.
Розгляд комісією:
Конкурсна комісія розглядає подані документи та ухвалює рішення щодо надання або відмови у видачі ваучера. У разі схвалення ви отримаєте повідомлення на електронну адресу з номером рішення.
Використання ваучера:
З моменту погодження ваучера виробник має термін (зазвичай пів року) для використання ваучера та подання підтверджувальних документів. Після надання таких ЛМР здійснює відшкодування коштів.
Проходження комісії:
Потрібно зібрати пакет документів, зокрема, інформацію про потужності виробництва (обсяг виробленого за місяць), підтвердження факту співпраці з ВЧ/БФ, вартість одиниці, тактико-технічні характеристики.
Подання документів:
Після засідання комісії та прийняття рішення про відповідність умовам, учасник у разі схвалення отримає повідомлення на електронну адресу з номером рішення щодо погодження ваучера.
Передача БПЛА/БПЛК:
Коли учасник здійснив безоплатну передачу продукту, він повторно звертається до комісії та надає запит від ВЧ, кошторис та акт прийому-передачі з вартістю продукції. Після чого ЛМР здійснює відшкодування.
Підготовка та оцінка:
Виробник реєструється на порталі, де додає інформацію про компанію і продукт. Далі виріб проходить оцінювання BRAVE1 та отримує рейтинг від 1 до 9. Якщо продукт має оцінку 6 або вище, компанія може подаватися на ваучер.
Подання та пітчинг:
Після отримання оцінки виробник готує заявку та пакет документів. Після їхнього подання заявника запрошують до ЛМР для проведення пітчингу (учасник детально пояснює свій проєкт та порядок його реалізації).
Отримання та використання:
У разі затвердження проєкту комісією, грантові кошти перераховуються на рахунок компанії. Після реалізації проєкту (термін виконання до 6 місяців) необхідно прозвітувати про використані кошти відповідно до вимог ЛМР.
Більше можливостей
актуальні гранти та програми підтримки для технологічних компаній
Більше можливостей
актуальні гранти та програми підтримки для технологічних компаній